כריכת הספר

The Word I had was that this had to look natural: my speciality, and the reason my services are always in demand


כריכה אחורית של הספר.

ג'ון ריין, הינו רוצח להשכרה שבעיקר עובד בשליחות של הממשלה היפנית. יום אחד מתבקש ג'ון לרצוח בצורה "שתראה מציאותית" בכיר בממשל, ומשם כמו כל מותחן טוב כל העסק מתדרדר, במהלך הספר (שלפי מיטב הבנתי הוא ספר ראשון עם הגיבור הזה) לומדים להכיר יותר את ההיסטוריה של ג'ון ריין ומה בעצם הוביל אותו להפוך להיות רוצח שכיר.

הספר מציג כמה דמויות מעברו של גון, ונותן קצת יותר נופח לדמות המרכזית ולומדים להכיר גם את דמויות המשנה, כמה מעברו של הצבאי של ג'ון וכמה מההווה של ג'יון.

כמו תמיד אני מוצא את עצמי חסר מילים במטרה לא להרוס את הספר למי שעדיין לא קרא אותו, ולכן הפוסט יוצא מבולבל. אבל בגדול למי שאוהב מותחנים יוכל למצוא תענוג לא רע בקריאה של המותחן הזה, ויש אפילו כמה וכמה טויסטים בעלילה. רק שאני לא יודע אם תרגמו או לא תרגמו את הספר הזה לעברית. לכן למי שאין בעיה עם האנגלית, שירגיש חופשי להשיג העתק של הספר ולקרוא אותו בזמן הפנוי.

ולמי שאין כח לקרוא את הספר, מוזמן לחכות ל2009 שהסרט על הספר אמור לצאת למסכים.

ברי איסלר – אחרי שסיים את לימודי עריכת הדין, עבד כמה שנים בCIA. אחרי תפקידו בCIA עבד כמה שנים כעורך דין של חברות טכנוללוגיה בעמק הסיליקון, וביפן. ספריו זכו במהלך השנים בכמה וכמה פרסים שונים.

התמונה והמידע על הסופר מאתרו הרשמי barryeisler.com